leftpost-end.gif.title
Jooksva kuu mängude kalender
Vali võistlussari Vali järjestus
 
 L 19.01  
11:00PEIPSIÄÄRE BC YLICOOL IITartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:15BC ELVA/Waksal Ekspress BC SPACTUMTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30KANEPI VALD BC PUREKS/CELIASTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 P 20.01  
11:00KUREMAA SK BC SEPTICUMTartu Mill Cup I liigaÜlenurme
12:15KASTRE VALD BC SEMUTartu Mill Cup I liigaÜlenurme
13:30LÄHTE/TARTU VALD KORPORATSIOON SAKALATartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45RANNU PLAYTECHTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 E 21.01  
20:15TARTU KALEV/ESTIKO ÜLENURMETartu Mill Cup I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 L 26.01  
11:00LÄHTE/TARTU VALD NÕO LIHAVÜRSTTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15PUHJA STROHH QUALE GRUPPTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30HELIA PUIT/TÕRVANDI GREENLINEPRINT.COMTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 P 27.01  
11:00PLAYTECH KANEPI VALDTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:15BC SPACTUM BC PUREKS/CELIASTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30KARVAJALAD KORPORATSIOON SAKALATartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45BC LEVEL/ARES BC YLICOOL ITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 R 01.02  
20:00ROOFIX/CORRENTE GRUPP KUREMAA SKTartu Mill Cup I liigaÜlenurme
 L 02.02  
11:00RUNSO MASINAKAUBANDUS BC ELVA/Waksal EkspressTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:15BC YLICOOL II RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30LÄHTE/TARTU VALD PUHJA STROHHTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45NÕO LIHAVÜRST BC LEVEL/ARESTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 P 03.02  
11:00BC YLICOOL I HELIA PUIT/TÕRVANDITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15QUALE GRUPP KARVAJALADTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30GREENLINEPRINT.COM GLASSDRIVETartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45KORPORATSIOON SAKALA REINPAULTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 E 04.02  
20:15TARTU KALEV/ESTIKO BC SEPTICUMTartu Mill Cup I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 T 05.02  
19:45TARTU KALEVI PALLIKLUBI SALMETartu Mill Cup III liigaKorvpallikool - Turu tn.
 L 09.02  
11:00KORPORATSIOON SAKALA GREENLINEPRINT.COMTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15REINPAUL QUALE GRUPPTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30GLASSDRIVE BC YLICOOL ITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45KARVAJALAD LÄHTE/TARTU VALDTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 P 10.02  
13:30TARTU KALEVI PALLIKLUBI RUNSO MASINAKAUBANDUSTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:45GREENLINEPRINT.COM BC LEVEL/ARESTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
footer-st.gif.title(c) 2007 www.vile.ee Materjalide loata kopeerimine, reprodutseerimine ja kasutamine keelatud.footer-en.gif.title