leftpost-end.gif.title
Jooksva kuu mängude kalender
Vali võistlussari Vali järjestus
 
 P 21.01  
11:00BC YLICOOL I HELIA PUIT/TÕRVANDITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:10SALME G4S LOUNATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30RUNSO MASINAKAUBANDUS RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:40BC YLICOOL II RONGUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 E 22.01  
18:30GREENLINEPRINT.COM KARVAJALADTartu Mill Cup II liigaEMÜ sh
20:15TARTU KALEV/ESTIKO ROOFIX/CORRENTE GRUPPTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 T 23.01  
19:45TARTU ROCK PALLIKLUBI/KVL EHITUSTartu Mill Cup II liigaKorvpallikool - Turu tn.
 K 24.01  
18:30QUALE GRUPP PUHJA STROHHTartu Mill Cup II liigaVara spordihoone
19:45KORPORATSIOON SAKALA PALATartu Mill Cup III liigaVara spordihoone
 L 27.01  
11:00PLAYTECH SALMETartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:10BC KÄÄPA BC ELVATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30BC DORPAT KAMBJA/TRIVESTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
14:40HELIA PUIT/TÕRVANDI TARTU ROCKTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 P 28.01  
11:00G4S LOUNA RUNSO MASINAKAUBANDUSTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:10BORG KINNISVARA KORPORATSIOON SAKALATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30BC YLICOOL II RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:40KARVAJALAD LÄHTE/TARTU VALDTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 E 29.01  
18:30GREENLINEPRINT.COM BC TARTUTartu Mill Cup II liigaEMÜ sh
20:15TARTU KALEV/ESTIKO KAMBJA/TRIVESTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 L 03.02  
11:00TARTU ROCK TEVO EHITUSKAUPTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:10PUHJA STROHH NÕO LIHAVÜRSTTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30QUALE GRUPP KARVAJALADTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:40RONGU BORG KINNISVARATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 P 04.02  
11:00BC YLICOOL I GREENLINEPRINT.COMTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:10REINPAUL TARTU KALEV/ESTIKOTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
13:30GLASSDRIVE ROOFIX/CORRENTE GRUPPTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
14:40BC DORPAT V6nnu/BronxWoodTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
 T 06.02  
19:30KAMBJA/TRIVES V6nnu/BronxWoodTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaKambja sh
 K 07.02  
18:30PALA RONGUTartu Mill Cup III liigaVara spordihoone
18:30ÜLENURME TARTU KALEV/ESTIKOTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
18:35TERMINAL OIL FACITA/N6oTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaEMÜ sh
19:45QUALE GRUPP NÕO LIHAVÜRSTTartu Mill Cup II liigaVara spordihoone
 L 10.02  
11:00BC ELVA PLAYTECHTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:10RUNSO MASINAKAUBANDUS SALMETartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30KORPORATSIOON SAKALA BC KÄÄPATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:40TEVO EHITUSKAUP PUHJA STROHHTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 P 11.02  
11:00BC YLICOOL II G4S LOUNATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:10PALLIKLUBI/KVL EHITUS BC YLICOOL ITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30ROOFIX/CORRENTE GRUPP BC DORPATTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
14:40V6nnu/BronxWood FACITA/N6oTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaÜlenurme
 E 12.02  
18:35TERMINAL OIL REINPAULTartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaEMÜ sh
 T 13.02  
19:30KAMBJA/TRIVES ÜLENURMETartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaKambja sh
 K 14.02  
20:15TARTU KALEV/ESTIKO GLASSDRIVETartu Mill Cup meistriliiga ja I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 L 17.02  
11:00HELIA PUIT/TÕRVANDI PUHJA STROHHTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:10KARVAJALAD NÕO LIHAVÜRSTTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30GREENLINEPRINT.COM TARTU ROCKTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:40BORG KINNISVARA RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 P 18.02  
11:00BC YLICOOL I LÄHTE/TARTU VALDTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:10G4S LOUNA PALATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30SALME BC YLICOOL IITartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:40BC ELVA KORPORATSIOON SAKALATartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 T 20.02  
19:45PALLIKLUBI/KVL EHITUS TEVO EHITUSKAUPTartu Mill Cup II liigaKorvpallikool - Turu tn.
footer-st.gif.title(c) 2007 www.vile.ee Materjalide loata kopeerimine, reprodutseerimine ja kasutamine keelatud.footer-en.gif.title