leftpost-end.gif.title
Jooksva kuu mängude kalender
Vali võistlussari Vali järjestus
 
 P 18.11  
11:00REINPAUL BC YLICOOL ITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15PUHJA STROHH GREENLINEPRINT.COMTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30BC PUREKS/CELIAS BC YLICOOL IITartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:45SALME RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 E 19.11  
18:35TERMINAL OIL BC SEPTICUMTartu Mill Cup I liigaEMÜ sh
20:15TARTU KALEV/ESTIKO KUREMAA SKTartu Mill Cup I liigaKorvpallikool - Turu tn.
 T 20.11  
19:45TARTU KALEVI PALLIKLUBI PEIPSIÄÄRETartu Mill Cup III liigaKorvpallikool - Turu tn.
 P 25.11  
11:00LÄHTE/TARTU VALD HELIA PUIT/TÕRVANDITartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15GREENLINEPRINT.COM REINPAULTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30KORPORATSIOON SAKALA NÕO LIHAVÜRSTTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45BC LEVEL/ARES PUHJA STROHHTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 E 26.11  
18:35TERMINAL OIL KUREMAA SKTartu Mill Cup I liigaEMÜ sh
 P 02.12  
11:00BC ELVA/Waksal Ekspress RANNUTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:15BC YLICOOL II PLAYTECHTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30BC SPACTUM RUNSO MASINAKAUBANDUSTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
14:45KANEPI VALD SALMETartu Mill Cup III liigaÜlenurme
 P 09.12  
11:00SALME BC SPACTUMTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
12:15PEIPSIÄÄRE BC PUREKS/CELIASTartu Mill Cup III liigaÜlenurme
13:30BC YLICOOL I KARVAJALADTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45QUALE GRUPP GLASSDRIVETartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 T 11.12  
19:45TARTU KALEVI PALLIKLUBI RANNUTartu Mill Cup III liigaKorvpallikool - Turu tn.
 L 15.12  
11:00HELIA PUIT/TÕRVANDI KARVAJALADTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
12:15PUHJA STROHH GLASSDRIVETartu Mill Cup II liigaÜlenurme
13:30LÄHTE/TARTU VALD KORPORATSIOON SAKALATartu Mill Cup II liigaÜlenurme
14:45BC LEVEL/ARES REINPAULTartu Mill Cup II liigaÜlenurme
 T 18.12  
19:45TARTU KALEVI PALLIKLUBI KANEPI VALDTartu Mill Cup III liigaKorvpallikool - Turu tn.
footer-st.gif.title(c) 2007 www.vile.ee Materjalide loata kopeerimine, reprodutseerimine ja kasutamine keelatud.footer-en.gif.title